Czy Lakers wygrali zeszłej nocy?

Spisu treści:

Los Angeles Lakers po raz pierwszy w serii objęli prowadzenie w play-offach NBA w czwartek, wygrywając 109-95 nad Phoenix Suns w Staples Center.

Kto wygrał wczoraj mecz koszykówki między Lakersami?

Krótkie rządy Los Angeles Lakers dobiegły końca. Słońce Feniksa wyeliminowały Lakers z NBA. playoffs w czwartkowy wieczór ze zwycięstwem 113-100 w meczu 6 ich pierwszej rundy, kończąc nadzieje LeBrona Jamesa na doprowadzenie Lakersów do mistrzostw.

Czy Lakers przegrali zeszłej nocy?

Los Angeles Lakers zostali oficjalnie wyeliminowani z playoffs, gdy Phoenix Suns wygrało mecz 6, 113-100. Anthony Davis i Kentavious Caldwell-Pope wrócili do gry, ale noc Davisa została przerwana zaledwie w pięć minut.

Czy LeBron wygrał zeszłej nocy?

Ale jeśli pokonanie LeBrona Jamesa jest największym wyzwaniem koszykówki, powstrzymanie Stephena Curry'ego musi być drugie. … Mając na szali miejsce w play-off, James oddał ostatni niesamowity strzał tego wieczoru – cudowną trójkę, aby pokonać zegar czasu strzału zza linii – dając Lakers 103-100 wygraną.