Czy Meghan weźmie udział w odsłonięciu posągu Diany?

Spisu treści:

Anonim

ELLE.com dowiedziało się, że Meghan nie weźmie udziału w odsłonięciu i pozostanie w Kalifornii. Wiele placówek dodatkowo poinformowało, że księżna Sussex nie wykona 10-godzinnego lotu do Londynu zaledwie kilka tygodni po urodzeniu dziecka Lili 4 czerwca 2021 r.

Czy Harry weźmie udział w odsłonięciu posągu?

Dukes of Cambridge i Sussex spotkają się później, aby odsłonić pomnik ich matki, Diany, księżnej Walii, w dniu, w którym przypadłyby jej 60. urodziny. Wydarzenie będzie pierwszym wspólnym występem Williama i Harry'ego od pogrzebu księcia Edynburga w kwietniu.

Kto weźmie udział w odsłonięciu pomnika księżnej Diany?

Według oficjalnego komunikatu prasowego Pałacu Buckingham, jedynymi osobami obecnymi na odsłonięciu posągu będą dwaj książęta; bliska rodzina zmarłej księżnej Walii; członkowie komitetu ds. statutu; rzeźbiarz posągu, Ian Rank-Broadley; i projektant ogrodów Pip Morrison.

Czy Kate Middleton weźmie udział w odsłonięciu posągu?

Kiedy świetnie się bawiła na Wimbledonie, Middleton nie uczestniczyła w czwartek podczas odsłonięcia pomnika jej zmarłej teściowej, księżnej Diany, w Zatopiony ogród w Pałacu Kensington.

Dlaczego Kate nie uczestniczyła w odsłonięciu posągu Diany?

Książę William i książę Harry odsłonią w czwartek pomnik ku czci księżnej Diany, ale onipodobno nie dołączą do nich ich żony, Kate Middleton i Meghan Markle. … Źródła rodzinne poinformowały Page Six, że nieobecność Middletona była próbą ograniczenia doniesień o rodzinnym „dramie”.

Zalecana:

Interesujące artykuły
Czy marchewki przezimowane są bezpieczne do jedzenia?
Czytaj więcej

Ostrzegam, że kiedy zimujesz marchewki w ziemi, wierzchołki marchewki w końcu umrą na mrozie. korzeń marchewki poniżej będzie w porządku i będzie smakował dobrze po śmierci wierzchołków, ale możesz mieć problem ze znalezieniem korzeni marchwi.

Dlaczego olej jest w contango?
Czytaj więcej

Spremiera Brent na miesiąc przednia powraca do contango, sytuacji, w której cena w przyszłości towaru jest wyższa niż cena spot. Taka struktura rynku sprzyja magazynowaniu ropy. Czy olej jest zwykle w contango? Contango jest normalne w przypadku towarów nie psujących się, takich jak ropa naftowa i produkty, które mają koszt transportu.

Czy możesz się rozpakować w F1?
Czytaj więcej

W F1 masz pełne prawo do rozbicia się i to się zdarza od czasu do czasu. Zasada niebieskiej flagi dotyczy samochodów, które mają zostać zdublowane, tj. są WOLNIEJSZE niż samochód zbliżający się do nich, jeśli odblokujesz się, będziesz SZYBSZY niż inny samochód, więc niebieskie flagi nie będą miały zastosowania.