Kto wygrał limerick w tipperary?

Spisu treści:

Raport z meczu, jako że Limerick wygrał swój trzeci z rzędu finał w Munster na Páirc Uí Chaoimh, wygrywając od 2 do 29 do 3-21 z Tipperary.

Kto wygrał Tipp v Limerick 2021?

2021 Finał mistrzostw seniorów Munster w hurlingu – Limerick 2-29 Tipperary 3-21. Limerick pokonał Tipperary od 2 do 29 do 3-21 w finale Munster Senior Hurling Championship, który odbył się w niedzielę 18 lipca na torze Páirc Uí Chaoimh.

Czy Limerick pokonał Tipperary?

Przegrywając 10 punktów do przerwy - 2-16 do 0-12 - podopieczni Johna Kiely'ego zwyciężyli pięcioma punktami, zapewniając sobie miejsce w półfinale All-Irlandia dzięki drugiej połowie gole Kyle'a Hayesa i Seamusa Flanagana w ostatnich 35 minutach, w których Limerick wyprzedził Tipperary o 2-17 do 1-05.

Kto wygrał mecz hurlingu w Limerick?

Limerick pokonał Waterford 1-25 do 0-17 w półfinale Ogólnoirlandzkich Mistrzostw Seniorów w Hurlingu w sobotę, 7 sierpnia na Croke Park.

O której godzinie Limerick v Tipperary?

Obejrzyj Kerry v Westmeath i Dublin v Kilkenny na żywo w RTÉ2 lub RTÉ Player od 16:45 w sobotę, a Donegal v Tyrone, a następnie Tipperary v Limerick, na żywo w RTÉ2 lub RTÉ Player od 13.15 w niedzielę. Oglądaj najciekawsze momenty weekendu w The Sunday Game o 21.30 w RTÉ One.