Czy jajka Reese zawierają gluten?

Czy jajka Reese zawierają gluten?
Czy jajka Reese zawierają gluten?
Anonim

Jej! 2) Oryginalne jajka Reese's z masłem orzechowym, a nawet mały rozmiar nie zawierają glutenu w składnikach. Jednak w miniaturowych cukierkach Reese, które są owinięte folią, w tym w mini Reester Bunnies, jest mąka pszenna.

Które produkty Reese są bezglutenowe?

Następujące produkty Reese są bezglutenowe:

  • Filiżanki z masłem orzechowym Reese (oryginalne)
  • Szybka przerwa Reese.
  • Baton odżywczy Reese (standardowy i królewski)
  • Cukierki Reese's Pieces.
  • Nieopakowane Mini Minis Reese – Czekolada Mleczna i Biała.

Czy jajka Reese 2021 są bezglutenowe?

Niestety, jajka z masłem orzechowym Reese są wymienione jako nie bezglutenowe, dzięki temu, że są przetwarzane na tym samym sprzęcie, co produkty zawierające gluten, według Hershey's. W rzeczywistości wszystkie sezonowe produkty Reese's, a także Reese's Pieces Eggs nie mogą być uważane za bezglutenowe.

Czy celiakia Reese jest bezpieczna?

Podczas gdy typowy Reese, którego można znaleźć w całym miejscu, jest bezglutenowy, Hershey twierdzi, że jego sezonowe filiżanki z masłem orzechowym nie są. Oznacza to, że jeśli unikasz spożywania glutenu, powinieneś unikać tych cukierków w kształcie dyni, które zadebiutują w okolicach Halloween.

Jakie pisanki są bezglutenowe?

Bezglutenowe jajka wielkanocne

  • KitKat Bunny Milk Chocolate Duże jajko wielkanocne 238g. …
  • KitKat BunnyOlbrzymie Jajko Czekoladowe Mleczne 295g. …
  • Lindt Lindor Białe Jajko Czekoladowe Z Truflami 348G/285g. …
  • Terry's Chocolate Oraneg Jajko i Mini Jajka 260g. …
  • Zielono-czarna czekolada mleczna z dużą skorupką jajko 345G.

Zalecana: