Czy wodzowie kaizerów zdobyli puchar konfederacji?

Spisu treści:

Kaizer Chiefs, najbardziej utytułowany klub w południowoafrykańskiej piłce nożnej, zdobył 93 trofea w ciągu ostatnich 47 lat. … Są także jedną z zaledwie trzech drużyn w RPA, które kiedykolwiek wygrały zawody CAF, pokonując Interclube (Angola) w 2001 i podnosząc Puchar Zdobywców Pucharów (lepiej znany jako Puchar Konfederacji CAF).

Kto wygrał Puchar Konfederacji 2001?

Turniej był rozgrywany od 30 maja do 10 czerwca 2001 roku i współorganizowany przez Koreę Południową i Japonię, które były również gospodarzami finałów Mistrzostw Świata FIFA 2002. Wygrała France, pokonując gospodarzy 1:0, po bramce Patricka Vieiry.

Czy Kaizer Chiefs wygrali Puchar Konfederacji CAF 2021?

Zagrałem na Stade Mohammed V w Casablance w Maroku 17 lipca 2021 r. … Al Ahly pokonał Kaizer Chiefs 3–0, wygrywając przedłużający rekord 10th CAF Champions Tytuł ligi.

Jaka jest różnica między CAF Champions League a CAF Confederation Cup?

Liga Mistrzów działa jako konkurencja pucharowa, z końcową fazą grupową, w której każdy remis (w tym finał) rozgrywany jest na dwóch etapach – u siebie i na wyjeździe. … 16 drużyn, które odpadły z pierwszej rundy, zostaje zgłoszonych do Pucharu Konfederacji, aby zmierzyć się z ostatnimi 16 zespołami w tych rozgrywkach.

Czy szefowie kiedykolwiek wygrali CAF?

Są także jedną z zaledwie trzech drużyn w RPA, które kiedykolwiek wygrały zawody CAF, pokonując Interclube (Angola)w 2001 podnieść Puchar Zdobywców Pucharów (lepiej znany jako Puchar Konfederacji CAF).